.

Life in Vera’da 33 Ay Yüzde 0 Faizli Konut

Vera Group’un Esenyurt’ta konumlandırdığı Life in Vera projesinde yüzde 25 peşinat ödemesinin ardından 33 aya kadar yüzde 0 faiz fırsatı sunuluyor.Life in Vera

Vera Group tarafından Esenyurt‘ta inşa edilmekte olan Life in Vera projesinde teslimler Şubat 2014’te yapılacak.
24 saat kapalı devre kamera sistemiyle kontrol altında olan Life in Vera, bin 56 konuttan oluşuyor. Projede 1+0 daireler 39-47, 1+1’ler 65-75, 2+1’ler ise 111 ila 115 metrekare olarak tasarlandı. 39 metrekarelik daireler 79 bin TL’den, 115 metrekare büyüklükteki 2+1’ler ise 222 bin 240 TL’den başlıyor.
33 AY VADE FARKSIZ ÖDEME 
Alışveriş merkezi, rezidans ve apart konseptlerini barındıran Life in Vera’da yüzde 25 peşinat ardından 33 aya kadar vade farksız ödeme imkânı mevcut. Yabancı yatırımcılarda da rağbet gören Life in Vera projesinde hatırlatma servisinden ev temizliğine, araç kiralamadan kişisel ulaşım hizmetlerine, kreş ve çocuk bakımından kuru temizlemeye, bilet rezervasyonlarından fatura işlemlerine ve çiçek siparişine kadar pek çok hizmet sunuluyor.
letişim: 212 607 1 607

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar