.

LENSİSTANBUL’DA SON FIRSAT

LENSİSTANBUL’DA SON FIRSAT
Sabiha Gökçen havalimanında inşaa edilen Lensistanbul’da daire fiyatları yatırımcıları özel hissettirmeye devam ediyor. 280 bin TL’den başlayan daire fiyatları 72 ay sıfır faiz avantajı yüzde 5 peşinat ile konut sahibi olmak isteyenlere yeni fırsat.


1162 konut ve 85 dükkandan oluşan bu projede italyan mahalle konsepti ve yeni mimariye sahip2020’de hizmete açılacak olan Sabiha Gökçen – Kurtköy Metro hattı durağının projenin önünde yer alması Lensistanbul’a değer katarken yatırımcılara da büyük avantaj sağlıyor.

Metro durağına ek olarak TEM Otoyolu’nun yanı başında konumlanan proje; Sabiha Gökçen Havalimanı ve şehir içi ulaşım ağlarına yakın bir noktada yer alıyor.
İnşa çalışmalarının devam ettiği projede teslimler Eylül 2018’de yapılacak.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler, Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar