.

Larus Palas’ta Hemen Teslim Daireler 465.000 Dolardan Başlıyor

Göktürk’te inşa edilen Larus Palas projesinde yer alan daireler hemen teslim avantajı ve 465.000 dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor.Larus Palas

Hakan Kıran tarafından mimari tasarımı yapılan ve Vizyon İstanbul İnşaat tarafından hayat geçirilen Larus Palas projesi Göktürk’te 5.300 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor.

90 daireden meydana gelen ve dairelerin hemen teslim avantajı ile satıldığı Larus Palas projesindedaire alanları 66 metrekare ile 275 metrekare arası değişiyor. Projede dairelerin yanı sıra ticari birimler ve  fitness center, sauna, spor alanları, güneşlenme terası, otopark gibi donatılar da bulunuyor.

Larus Palas’ta 1+1 daireler 465.000 dolardan, 2+1 daireler 690.000 dolardan ve 3+1 daireler 800.000 dolardan başlayan fiyatlarla satılmakta olup projede banka kredili ödeme de yapılabiliyor.

İletişim:  0212 322 76 08


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar