.

Kuzu Group KONUTDER ile MIPIM’de

Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı olarak kabul edilen ve Türkiye’nin Onur Ülke olarak katılacağı MIPIM’de Kuzu Group’da KONUTDER ile birlikte Türkiye çadırında boy gösterecek.mıpım

Türkiye gayrimenkul sektörünün önde gelen firmaları 12-15 Mart 2013 tarihleri arasında Fransa’nın Cannes kentinde düzenlenecek ve Türkiye’nin onur ülkesi olarak katılacağı ünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM’e çıkartma yapıyor.
Türkiye’nin yatırım fırsatlarının uluslararası yatırımcılara anlatılacağı fuarda Türkiye’de hayata geçirilen projeler de sergilenecek. Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden Kuzu Grup’ta üyesi olduğu KONUTDER ile birlikte MIPIM Onur Ülke Türkiye Çadırı’nda temsil edilecek. Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu’da MIPIM Fuarı’nda olacak.
Hem Türkiye ekonomisinin hem de gayrimenkul sektörünün dünyada parlayan bir yıldız olduğunu söyleyen Özen Kuzu, İstanbul’un uluslararası yatırımcılar açısından yatırım yapılabilir kentler sıralamasında en popüler kentler arasında yer aldığını belirtti.
Özel sektör ve kamu birlikte
Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin bu ilgiyi yatırıma dönüştüremediğini ifade eden Kuzu, “Bu açıdan Türkiye’nin ve Türkiye’deki yatırım fırsatlarının uluslararası yatırımcılara daha iyi anlatılması gerekiyor. Bu yıl MIPIM’de Türkiye’nin Onur Ülke olması bizim açımızdan bu fuarı daha da önemli kılıyor” dedi.
Türkiye gayrimenkul sektörünün kendisini anlatması açısından MIPIM’in önemli bir fırsat olduğunu kaydeden Kuzu, şunları söyledi:
“Adeta Türkiye MIPIM’e çıkartma yapacak. MIPIM’de özel sektör ve kamu el ele vererek yatırım olanaklarını tüm dünyaya anlatacağız. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın başlatmış olduğu kentsel dönüşüm seferberliği de uluslararası yatırımcılara yatırım olanakları sunacak. Gerek kentsel dönüşümün finansmanı gerekse de bu alanda yatırımcı çekebilmek için MIPIM önemli bir fırsat olacaktır.”

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Fuarlar kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »