.

Kuzey İstanbul’un İncisi 3.Havalimanı

Türkiye’nin son yıllarda İnşaat sektörüne damga vuran 3.Havalimanı hem Kuzey İstanbul’daki arazileri hemde Türk ekonomisi canlandırmış durumda. Havalimanın inşaa sürecinde yüzde 60 a gelinmiş durumda Ve gündeme düşen bilgiler doğrultusunda 2018’in sonlarına doğru açılışının yapılması hadefleniyor.

Projeninin İnşaat Sektörüne Getirileri

Bu proje kapsamında Kuzey İstanbul bölgeleri ve ekonomik canlılığı hızla arttı özellikle Tayakadın,Yeniköy,Kemerburgaz,Boyalık,Kartepe, ve Durusu bölgelerinde arazi fiyatları değerini yüzde 30 yüzde 35 bandında değerlenmiş durumda. Son haberlere göre bu ekonomik canlılığı gerek inşaat firmaları gerek gerek yatırımcılar tarafından değerlendirme kapsamına almış durumda.  Bu duruma örnek olarak Emlak GYO’nun Kuzey Yakası projesi şimdiden Bahçesehir ve Başakşehir hattında emlak potansiyelini canlandırmış gözüküyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar