.

Kuzey Irak-Türkiye Doğalgaz Anlaşması 2014’te

Genel Energy, Kuzey Irak ile Türkiye arasındaki doğalgaz satış anlaşmasının sın halini 2014 yılının ilk çeyreğinde alacağını tahmin ettiğini açıkladı.enerji

Kuzey Irak’ta petrol ve gaz arama ve üretim faaliyetleri yürüten Genel Energy, Kuzey Irak Kürt Bölgesel Yönetimi ile Türkiye arasındaki doğalgaz satış anlaşması ile ilgili bri açıklama yaptı.

Açıklamaya göre, iki ülke arasındaki doğalgaz satış anlaşmasının son halini 2014 yılının ilk çeyreğinde alacağını tahmin ettiğini belirten şirket, 2013 üçüncü çeyreğinde günlük petrol üretim miktarının bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 10 artarak günde 53 bin varile ulaştığını belirtti.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Enerji kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »