.

Kuşadası’na İkinci Hilton Oteli Yapılıyor

Göçtur Turizm Yatırım ve Ticaret A.Ş’nin sahibi Naile Göçen, Kuşadası’na 600 yataklı ikinci Hilton oteli daha inşa edileceğini açıkladı..


2012 başlarında Double Tree by Hilton markasını Kuşadası’na getiren Göçtur Turizm Yatırım ve Ticaret A.Ş’nin sahibi Naile Göçen, Kuşadası’na 3 katlı 600 yataklı ikinci bir Hilton Oteli inşa eidleceğini belirtti.

İstanbul Ticaret Odası Başkanı murat yalçıntaş, İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu, Turizm Geliştirme ve Eğitim Vakfı, İzmir Kongre Turizm Tanıtım AŞ, Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Tesisleri İşletmeciliği yönetici ve yetkilileri ile birlikte Kuşadası Kongre Merkezi’nde incelemelerde bulunan TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, kongre vadisinin ilk bölümünü oluşturan kongre merkezi inşaatının tüm hızıyla sürdüğünü ve açılışın 27 Kasım tarihinde Başbakan Tayyip Erdoğan tarafından yapılacağını belirterek, “Çalışmalar son aşamaya geldi. Montaj ve çevre düzenlemesi çalışmaları süratle devam ediyor. Bunların yanında Kongre Vadisi bölgesinde Hilton ve Pine Bay grubu ile anlaşma yaptık. Kongre Merkezi’nin hemen yanında üç katlı ve 600 yataklı Hilton Oteli yapılacak. Bu Otel Kuşadası’ndaki ikinci Hilton olacak” dedi.

Turizm Güncel


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Turizm kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »