.

Kurtköy WRoof Residence satışlara başladı

Erguvan İnşaat ve Demirbaş Yapı’nın Kurtköy’de inşa edeceği 2. projesi W Roof’ta satışlara başlandı.Kurtköy WRoof Residence

Kurtköy bölgesinin en cazip noktalarından birinde bulunan W Roof, Erguvan İnşaat ve Demirbaş Yapı Ortaklığı’nda hayata geçiriliyor. İstanbul’un hızla gelişen ve değerlenen semtlerinden biri olan Kurtköy’ün tam kalbinde yer alan W Roof, ekolojik ve mimari çizgileriyle şehir hayatına yepyeni bir boyut getiriyor.

Minimal hatları ve sunduğu sosyal imkanlarla “ev” tanımını yeniden ele alan W Roof, güçlü şehir lokasyonu, sunduğu hizmetler ve doğayı içine alan kat bahçeleriyle ilk görüşte sahip olmayı isteyeceğiniz bir proje.

Arsa alanı 13 bin metrekare olarak belirlenen W Roof, 2 blokta 206 konuttan meydana geliyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçeneklerinin sıralandığı W Roof’ta kat bahçeli teraslı ve bahçeli daireler sıralanıyor.

W Roof Kurtköy’de açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna, fitness center, masa tenisi, tenis kortu, basketbol, voleybol ve futbol sahaları, yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları, meyve bahçeleri sıralanıyor.

Market, eczane, butik, kuaför ve kuru temizleme gibi birimlerin hizmet vereceği W Roof’ta fiyatlar 176 bin liradan başlayarak 516 bin liraya kadar yükseliyor. W Roof projesinde 68 metrekare ile 190 metrekare arasında değişiyor.

İletişim:  216 702 18 18


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar