.

Kuriş Kule’de Metrekare Fiyatları 7 Bin Lira

Kılıçoğlu-Delta-Yetişkin Yapı ortak girişimi tarafından Kartal’da konumlandırılan Kuriş Kule projesinde metrekare fiyatları % 40 prim yaparak 7 bin liraya ulaştı. Kuriş Kule

Kılıçoğlu-Delta-Yetişkin Yapı ortak girişiminin İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden Kartal’da hayata geçirdiği Kuriş Kule, yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor. Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, ofis üniteleri ve dükkânlar şimdiden en az yüzde 40 prim yaparak yatırımcısına kazandırmaya başladı.

Buna göre projedeki ofislerin metrekare fiyatları 4 bin 500 liradan 6 bin 500 ile 7 bin lira seviyesine yükseldi. Projede satışı devam eden 4 adet ofis katı, küçük ofislerden ise sadece 13 adet kaldı.

60 bin metrekarelik alanda geliştirilen Kuriş Kule’nin 4 katlı dükkân bloğu da prim yaptı. Metrekare fiyatları 18 ile 19 bin lira seviyesinden, 24 -25 bin lira seviyesine yükseldi.

Yüzde 80 prim beklentisi
Günde 150 bin kişinin ziyaret etmesi beklenen Adalet Sarayı’na komşu olan ve 1 ayda 200 ofisin 146’sı satılan Kuriş Kule’de ofisler kadar ticari üniteler de yoğun ilgi görüyor. 30 mağazanın yüzde 90’ının satıldığı Kuriş Kule’de, satışlar devam ediyor.  Projede teslimler ise Mayıs 2015’te yapılması planlanıyor. Proje tamamlanıp yaşam başladığında ise yüzde 80 prim yapması öngörülüyor.

İletişim:  216 370 0 400


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »