.

Küçükçekmece’ye yeni proje; Keleş Center Airport

Keleş İnşaat ve Mese İnşaat imzası ile yükselecek olan Keleş Center Airport projesi İstanbul Küçükçekmece’de yükselecek.

450 milyon TL yatırım bedeline sahip olan Keleş Center Airport projesi İstanbul Küçükçekmece’de yükselecek.

3 blok olarak geliştirilen Keleş Center Airport projesi 498 adet rezidanstan oluşuyor. 12 bin 430 metrekaresinin peyzaj alanlarına ayrıldığı Keleş Center Airport projesinde 220 adet büro ve 52 adet mağaza bulunuyor. 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin olduğu Keleş Center Airport projesinde dairelerin büyüklüğü 64 metrekare ila 145 metrekare arasında değişiyor.

Karma konsepte sahip Keleş Center Airport projesinde 1700 metrekare sosyal tesis bulunuyor. Keleş İnşaat ve Mese İnşaat imzası ile yükselecek olan Keleş Center Airport projesinde fitness, hamam, sauna, yürüuüş parkuru ve mağazalar gibi sosyal alanlar bulunuyor.

 


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »