.

Krizdeki Komşu’da açık artırmayla ada satılıyor

Krizdeki Yunanistan’da şimdi de ada satılıyor. Açık artırma yoluyla satılacak özel mülk Spalathronisi takım adası için fiyat 10 milyon eurodan başlıyor.Yunanistan

Ekonomik kriz yüzünden zor günlerde geçiren Yunanistan’da Spalathronisi adı verilen takım ada açık artırmayla satışa sunulacak. Açık artırmayı Yunanistan’ın ünlü müzayede evi Myro Gallery üstlendi. Müzayede evi aynı zamanda adaları alıcılar için daha çekici bir hale getirmek için İnternet sitesine adanın resimlerini ve videolarını koydu. Açık artırmada fiyat 10 milyon eurodan başlarken açık artırma eylül ayında. Satışa yoğun ilgi bekleniyor.

YABANCILARIN GÖZÜ ADALARDA

Geçen martta Katar Emiri Şeyh Hamad Bin Halife Al Sani Yunanistan ile İtalya arasındaki İyon denizinde bulunan 5 bin dönümlük Oksia adası için 4.9 milyon euro, bölgedeki diğer 5 ada için tam olarak de 3.5 milyon euro verdi.

KARAYİPLER CEP YAKIYOR

Ada piyasasının dünyada en yoğun olduğu bölgelerden biri Karayipler. Karayipler’de adaların fiyatı 100 milyon dolara kadar çıkıyor.

UÇAKTAN BAKIYORLAR

Dünya genelinde Ada satışları genel olarak Uçak turları ile yapılıyor. Bu turlarda zenginler adalarını Uçak camından seçiyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet, Turizm kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »