.

Kristal Residence Kuleler’de Deprem Riski Yok

İstanbul Esenyurt’ta İhlas Holding güvensesiyle inşa edilen Kristal Residence projesi, Kristal Şehir’de rezidans konforu sunuyor.Kristal Residence Mevkisi, ulaşım kolaylığı, Büyükçekmece, Beylikdüzü ve Esenyurt’un kesişme noktasında bulunan Kristal Residence Kuleler, bölgenin sembolü olmaya aday bir mimariyle yükseliyor.

Kristal Residence Kuleler’de Yüzde 80 Peysaja Ayrıldı

Mevcut deprem yönetmeliğine uygun hazırlanmış zemin etüdü raporu ve statik hesapların yapıldığı Kristal Residence Kuleler’de zemin etüd raporlarına göre taşıyıcılığı desteklemek için “Fore Kazık Sistemi” uygulaması yapılıyor. Projenin yüzde 20’sini yapılar, geriye kalan yüzde 80’ini ise çevre düzeni, gölet ve otoparklar oluşturuyor.

Otoparktaki Araçlara Asansörle Ulaşım

Çevre düzeninde yürüyüş yolları, çocuk oyun alanlarının yanında göl, kafeterya, dinlenme ve gezinti alanlarının bulunduğu Kristal Residence Kuleler’de her Daire için asansörle araçlarına ulaşılabildiği güvenlikli ve kapalı otopark sistemi bulunuyor.

Enerji Tasarruflu Giydirme Cam Cephe

Isı yalıtımlı, enerji tasarruflu cam giydirme bina cephesi ile öne çıkan Kristal Residence Kuleler’de hızlı ve geniş iç hacimli asansörler, sertifikalı güvenlik ekipleri eşliğinde telefon irtibatlı giriş çıkış kontrolleri, bay ve bayan spor tesisleri, zemin ve birinci katta yeme içme, kuaför, kuru temizleme, alışveriş gibi hizmet birimleri, kapalı yüzme havuzları bulunuyor.

Daire İçleri Merkezi Isıtma Ve Soğutma Sistemiyle Donatıldı

Kristal ResidenceKuleler’de, sosyal tesis, park, göl, cafe gibi hizmetlerden yararlanılabiliyor. Daire içlerinin merkezi ısıtma ve soğutma sistemi ile donatıldığı, mevsimden bağımsız ısıtma ve soğutma sisteminin yer aldığı, merkezi sistem havalandırma sisteminin uygulandığı projede banyo ve mutfaklar için merkezi aspirasyon sistemi konuluyor.

Teslimler Aralık 2015’te

1+1 ve 3+1 dairelerin bulunduğu Kristal Residence Kuleler 44 bin metrekare arsa üzerine inşa ediliyor. Konut teslimlerinin Aralık 2015’te başlayacağı projedeki daire alanları 61 m2 ile 121 m2 arasında değişiyor.

Yüzde 20 Peşinatla Daire Sahibi Olunabiliyor

35 katlı 2 kule halinde yükselen Kristal Residence Kuleler’de daireler yüzde 20 peşinat ödedikten sonra 48 aya kadar 0,70 oranıyla taksitle satın alınabiliyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar