.

Köşeçarşı Dükkanları 6 Nisan’da Satışa Çıkarılacak

Başakşehir Belediyesi, Başakşehir 1’inci ve 2’nci Etabın ortasında konumlanan cadde dükkanlarını 6 Nisan’da satışa çıkaracak.Köşeçarşı

Başakşehir merkezde beş ayrı caddenin birleştiği köşede bulunan cadde dükkanlar 6 Nisan 2013 tarihinde satışa açılıyor.
Başakşehir 1. Etap ve 2. Etabın ortasında ve Başakşehir Belediyesine ait arsa üzerinde inşaatı devam eden Köşeçarşı Projesi 6 Nisan 2013 tarihinde, muhammen bedel üzerinden satışa açılacak. Proje; 1. Etap, 2. Etap, Onurkent ve yaklaşık 3000 yatak kapasiteli İkitelli Sağlık Kenti girişlerini birbirine bağlayan beş ayrı arterin buluştuğu kavşakta inşa ediliyor. Köşeçarşı, İkitelli Sağlık Kentinin ana giriş kapısına 650 mt mesafede yer alıyor. Farklı büyüklüklerde cadde dükkan seçenekleri bulunan projedeki 2400 m²’lik süpermarket alanı da aynı tarihte satışa açılacak. Alışveriş esnasında cadde üzerinde trafik yoğunluğu oluşmasını önlemek için dükkan önlerinde açık otoparklar ve yine müşterilerinin kullanabileceği kapalı otopark alanları oluşturulacak. Ayrıca cadde dükkanların önünde aktivitelerin yapılacağı genişçe bir meydan planlanmış.
Cadde dükkanlar KDV Dahil 188.000 TL’den başlayacak
Cadde cepheli Köşeçarşı dükkanları %18 KDV Dahil 188.000 TL’den başlayan muhammen fiyatlarla Başakşehir Belediyesi tarafından satılacak. Dükkanların satış koşulları www.kosecarsi.com internet sitesinden duyurulmaya başlandı. Satış öncesi gerekli olan başvuru işlemlerinin 5 Nisan 2013 günü mesai bitimine kadar yapılabileceği belirtiliyor.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »