.

Konutder’in Cannes panelinde 3 önemli isim konuşmacı olacak

Soyak Holding CEO’su Emre Çamlıbel, Fer Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ramadan Kumova ve Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı Fransa’nın Cannes kentinde.Konutder’in Cannes paneli

Soyak Holding CEO’su Emre Çamlıbel, Fer Yapı Yönetim Kurulu Üyesi ramadan kumova ve Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı Fransa’nın Cannes kentinde 12-15 Mart tarihleri arasında düzenlenen MIPIM’deki ‘Emlak Profesyonelleri İçin Lider Gayrimenkul Etkinliği’ne katılacak. Bu yıl Türkiye’nin Onur Ülke olarak yer aldığı etkinliğin ikinci günü Konutder’in ‘Türkiye Gayrimenkul Pazarında Fırsatlar’ konulu paneline konuşmacı olarak katılan 3 önemli isim önemli açıklamalar yapacak. Moderatörlüğünü Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Sur’un yapacağı panelle ilgili konuşan Soyak Holding CEO’su Emre Çamlıbel şunları söyledi:

Türkiye’nin getirisi yüksek

Türkiye’de gayrimenkul yatırım getirisi Avrupa’ya hatta Amerika’ya göre daha yüksektir. İşte bu bağlamda bu yıl Türkiye’nin onur üyesi olduğu MIPIM‘de yabancılarla yaşanan tecrübelerimizi, Türkiye’nin sunduğu özel fırsatları, Mütekabiliyet Yasası’nın değiştirdiklerini bizleri dinlemeye gelen yabancılara anlatacağız. Türkiye’de hem güçlü bir iç talep hem de dış talep olduğunu vurgulayacağız.

Kentsel dönüşümün ve memleketin ekonomik ve demografik özelliklerinin yabancı yatırımcılar için bir fırsat olduğunu vurgulayan Çamlıbel şöyle devam etti:

Mütekabiliyet‘le açılan yolu, kentsel dönüşümle sürdürülebilir kılmak çok önemli. Önümüzde her yıl ihtiyaç duyulan 600 bin konutun yanı sıra, yıkılarak ve yenileme esasına dayalı olarak yapılacak 8.5 milyon bina bulunuyor. Bu binaların yeniden projelendirilmesinde yabancı yatırımcı için sunulacak fırsatlar çok kritik önem taşıyacak.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »