.

Konut Alanlara 7 Bin Liraya Varan Alışveriş Çeki Hediye

Kınaş Yapı adlı inşaat firması konut alan müşterilerine 1.000 T L ile 7.000 TL arasında değişen miktarda alışveriş çeki hediye ediyor.kınaş yapı

Kayseri‘de faaliyet gösteren Kınaş Yapı Endüstri AŞ adlı inşaat firması, Kayseri Forum Alışveriş Merkezi ile yaptığı anlaşma çerçevesinde konut alan müşterilerine bin ila 7 bin lira arasında değişen rakamlarda alışveriş çeki hediye ediyor.
Kınaş Yapı Endüstri AŞ Satış ve Pazarlama Koordinatörü Ömer Faruk Kınaş, geçen yıl başlattıkları ve büyük ilgi gören hediye kartı kampanyasına ikinci yılda da devam etme kararı aldıklarını belirtti. Kınaş, buna göre firmalarının herhangi bir projesinden konut alan müşterilerine alınan konut miktarının yüzde 1’i oranında hediye kartı vereceklerini söyledi. Mayıs ayına kadar devam edecek kampanyadan yararlanmak isteyenlerin, aldıkları konut ile ilgili ödeyecekleri para miktarının yüzde 1’i hediye çeki olarak verilecek. Ev satın alanlar, konut fiyatlarına göre bin ila 7 bin lira arasında değişen miktarda hediye kartı alacak.
Kayseri Forum AVM Müdürü Gamze Ergel, kampanyanın hayırlı olması dileklerinde bulunarak, “Geçen yıl Kınaş ile yaptığımız kampanya büyük ilgi gördü. Bu yıl da tekrarını yapıyoruz. Yine büyük talep olacağını düşünüyoruz.” diye konuştu.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar