.

Kontrolsüz Çoğalan AVM’ler Büyük Tehdit

LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, onlarca AVM projesinin hayata geçmek için beklediğini ve bunun büyük bir tehdit olduğunu ifade etti.AVM

LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, onlarca alışveriş merkezi projesinin hayata geçmek için beklediğini belirterek bunun korkunç bri tehdit olduğunu ifade etti.
Küçük, 2000 yılından bu yana Türk markaların alışveriş merkezi (AVM) yatırımları sayesinde 10 kat büyüdüğünü söyledi.
Ancak Ankara gibi AVM yatırımlarının aşırı yoğun olduğu kentler de bulunduğuna dikkat çeken Küçük “Hâlâ Ankara’ya yapılacak onlarca proje olduğunu biliyoruz. Bizim için korkunç bir tehdit. Bundan sonra doğru yönlendirmezsek büyük bir tehdit olacak” dedi. Ece Türkiye Genel Müdürü Andreas Hohlmann da, yan yana AVM’ler yapıldığını belirterek “Gelecek bu olamaz. Sürekli Avrupa ve Türkiye’de kişi başına düşen kiralanabilir alanlarlar karşılaştırılıp büyümeden söz ediliyor. Tek kriter bu olamaz. Planlama da önemli” dedi.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Sektörel kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »