.

Konfor arayana açık adres, Konformist Residence

Bahar Işıl İnşaat’ın Beylikdüzü’nde 6 bin metrekare alan üzerinde inşa ettiği Konformist Residence projesi toplam 90 adet konuttan meydana geliyor.Konformist Residence

Bahar Işıl İnşaat’ın Beylikdüzü’nde 6 bin metrekare alan üzerinde inşa ettiği Konformist Residence Projesi toplam 90 adet konuttan meydana geliyor.

Dairelerin alanları 74 metrekare ile 280 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 1+1c daireler 74,5 metrekare, 2+1c daireler 94,5 metrekare, 3+1 a daireler 140 metrekare, 140 metrekare – 110 metrekare büyüklükte 2+1 -3+1 dublex daireler, projedeki Daire seçenekleri arasında geliyor.

10 farklı Daire seçeneğine sahip olan projede fiyatlar 178,800 TL-360 bin TL arasında değişiyor. Ödemede çeşitli kolaylıklar sunulan projede  %35 peşin, geri kalan bakiye 120 aya varan banka kredisi vadesi ile ödenebiliyor.

Türk hamamından yüzme havuzuna
Konformist Residence projesinin sosyal olanakları arasında ise açık yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, spor salonu, açık ile kapalı çocuk oyun alanı, kafeterya, peyzaj alanları, otopark ve 7 gün 24 saat özel güvenlik yer alıyor.

Konformist Residence, önemli bölgelere kolay ulaşım sağlayan lokasyonuyla da beğeni topluyor. Merkezi bir konuma sahip olan proje, metrobüs ve benzeri toplu taşıma araçlarına ve AVM’lere 3-5 dakikalık yürüme mesafesinde konumlanıyor.

Teknoloji her yerde
Her daireye bir adet kapalı otopark alanı, merkezi uydu sistemi, full jeneratör ve blok girişi ile daireler arası görüntülü intercom, site girişi ve daireler arasında dahili telefon Konformist Residence’ın özelliklerinden bir kaçı arasında sayılabilir.

Isı yalıtımı ve deprem güvenliği tam
Projenin teknik özellikleri arasında ısı yalıtım yönetmeliğine uygun detayda ve projesine uygun tuğla/bims blok duvar, temel ve bodrumlarda su yalıtımı için bohçalama ve ısı yalıtımı sayılabilir. Depreme dayanıklı radye temel, betonarme karkas, asmolen döşeme. İç duvarlarda ses yalıtımı sağlayan kalınlıkta tuğla/bims blok veya alçıpan duvar da Deprem yönetmeliğine uygun düzenlemeler arasında geliyor.

Özenli peyzajıyla dikkat çekiyor
Peyzaj konsepti çerçevesinde açık-kapalı çocuk oyun alanları, dinlenme terasları, kameriye ve Yürüyüş Yolları, açık yüzme havuzu, Güneşlenme terasları, sauna, Fitness Center ve sosyal tesis, Konformist Residence’ın sosyal donatıları içinde sıralanıyor.

 
İletişim:  212 852 48 71


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar