.

Kocaeli’de 3 Jeotermal Alan İhale İle Aramaya Açılacak

Kocaeli İl Özel İdaresi, 3 jeotermal kaynak ve doğal mineralli su arama ruhsat sahalarını aramaya açmak için 27 Şubat’ta ihale gerçekleştirileceğini duyurdu.İhale Kocaeli İl Özel İdaresi, Kocaeli’nin Karamürsel İlçesi Akçat-Avcıköy-İhsaniye-Suludere Köyleri sınırları, Gebze’nin Ovacık Köyü sınırları ile Gölcük’ün Siyretiye-İrşadiye-Mamuriye Köyü sınırlarında yer alan 3 jeotermal kaynak ve doğal mineralli su arama ruhsat sahasını 27 Şubat’ta gerçekleştireceği ihale ile aramaya açacağını duyurdu.

Resmi Gazete’de yayımlanan Kocaeli İl Özel İdaresi’nin ruhsatlı jeotermal saha ihale ilanı şu şekilde:

“Kocaeli İl Özel İdaresi, Kocaeli’nin Karamürsel İlçesi Akçat-Avcıköy-İhsaniye-Suludere Köyleri sınırları, Gebze’nin Ovacık Köyü sınırları ile Gölcük’ün Siyretiye-İrşadiye-Mamuriye Köyü sınırlarında yer alan 3 jeotermal kaynak ve doğal mineralli su arama ruhsat sahalarını ihale yoluyla aramaya açacak. Jeotermal kaynaklar için toplam muhammen bedel 102 bin 858 TL olacak. Geçici teminat bedeli ise 3 bin 84 TL olarak belirlendi. İhaleye girecek olan isteklilerin şartname ve eklerini, 100 TL bedel karşılığında satın almaları zorunlu olacak. İstenildiğinde ihale şartname ve ekleri ücretsiz olarak mesai saatleri içerisinde yukarıda yazılı adreste görülebilecek. İhale Kocaeli İl Özel İdaresi, İl Encümeni Toplantı Salonunda 27 Şubat 2014 tarihinde saat 10.30’da açık teklif usulüyle yapılacak. Komisyon ihaleyi yapıp yapmamakta serbest olacak.”


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda İhale kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »