.

Kıyıboyu Garden 5077 Ekim 2014’te Teslim

E İnşaat tarafından Adana Seyhan’da hayata geçirilen Kıyıboyu Garden 5077 konut projesinde tüm daireler güney cepheli olarak inşa ediliyor.Kıyıboyu Garden Özellikle güney cepheli olan, tamamı üç cepheye bakacak şekilde inşa edilen Adana Kıyıboyu Garden 5077 Konut projesinde satışlar devam ediyor. İsteğe göre ayarlanabilen mutfak ve salonun bulunduğu projedeki dairelerde takas imkanı sunuluyor.

Kıyıbolu Garden 5077’de Hemen Teslim Avantajları

Hemen tapu avantajının bulunduğu Adana Kıyıboyu Garden 5077 konut projesinde, yüzde 1 KDV imkanı sunuluyor. 5 bin 77 metrekare Arsa alanı üzerinde yükselen projede 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon Daire seçenekleri bulunuyor.

İlk Blok Ekim Ayında Teslim

Daire büyüklüklerinin 150 metrekare ile 180 metrekare arasında değiştiği Adana Kıyıboyu Garden 5077 Konut projesinde ilk bloğun tesliminin Ekim 2014’te yapılacağı belirtiliyor. Proje, otobana 3 kilometre, M-1 Tepe’ye 2 kilometre, otogara 4 kilometre mesafede inşa ediliyor.

Proje İki Bloktan Oluşuyor

Fiyatların 280 bin lira ile 390 bin lira arasında değiştiği Adana Kıyıboyu Garden 5077 konut projesinde firma bünyesinde 36 aya kadar vade yapılıyor. Projede zemin + 15 katlı iki bloktan meydana geliyor.

İkinci Blok Mayıs 2015’te Teslim Edilecek

61 dairenin bulunduğu Adana Kıyıboyu Garden 5077 konut projesinde ikinci bloğun teslimlerinin Mayıs 2015’te yapılacağı açıklandı. Projede tenis kortu, futbol, basketbol, voleybol ve mini futbol sahası, soyunma odaları, duşları, sosyal tesisi, fitness salonu ve açık ve kapalı Dinlenme alanları mevcut.

Her Dairele Otopark

Ağaçlar arasında konumlandırılmış filitrasyonlu ve aydınlatmalı yüzme havuzunun bulunduğu Adana Kıyıboyu Garden 5077 konut projesinde 3+1 daireye 2 araçlık, 2+1 daireye 1 araçlık açık ve kapalı otopark tahsis ediliyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar