.

Kırşehir Belediyesi alışveriş merkezi ihalesi açıyor!

Kırşehir Belediye Başkanlığo alışveriş merkezi yapımı ve yapım sonrası 30 yıllık işletme hakkını ihaleye açıyor.

Kırşehir Belediye Başkanlığı Kırşehir Merkez Yenice Mahallesi’nde yer alan 4733 ada 2 no’lu parsel ve Kırşehir Aşıkpaşa Mahallesi’ndeki kadastro 316 ada 46,77,79 no’lu parsellerde üzerine Alışveriş Merkezi yapımı ve yapımından sonra 30 yıllık işletim hakkı için ihale açıyor.

Yenice Mahallesi’ndeki 52.067 metrekarelik parselin yaklaşık inşaat bedeli, 4.747.030,38 TL, Aşıkpaşa Mahallesi’ndeki 21.953 metrekarelik parselin yaklaşık inşaat bedeli ise 53.480.350 TL olarak belirlendi.

İşin ihalesi 21 Kasım 2012 Çarşamba günü saat 15.00’te Kırşehir Belediye Başkanlığı’nın Aşıkpaşa Mahallesi Mehmet Ali Altın Bulvarı No:1 adresinde yer alan Belediye Hizmet Binası’nın 2. katındaki Encümen Toplantı Salonu’nda yapılıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda İhale kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar