.

Kırıkkale-Ankara Raybüs Seferleri Temmuz’da Başlıyor

TCDD Kırıkkale Gar Müdürü Derviş Kirlioğlu, yol çalışmaları sebebiyle ara verilen Kırıkkale- Ankara Raybüs seferlerinin Temmuz’da başlayacağını açıkladı.Raybüs

TCDD Kırıkkale Gar Müdürü Derviş Kirlioğlu, Ankara’da devam eden yol çalışmaları sebebiyle bir süredir ara verilen Kırıkkale-Ankara arısındaki Raybüs seferlerinin 1 Temmuz’dan itibaren yeniden başlayacağını söyledi. Raybüs’ün karşılıklı iki sefer yapacağı bilgisi de verildi.

Başkent’te devam eden yol çalışmaları nedeniyle bir süredir iptal edilen Kırıkkale-Ankara arasındaki Raybüs seferlerinin 1 Temmuz’dan itibaren yeniden başlaması bekleniyor. Karşılıklı iki sefer yapacak Raybüs’ten halkın büyük ölçüde yararlanması sağlanacak. Kırıkkale Ekspres’in 05.45 ve öğlen 12.45’te Ankara’ya hareket ettiğini belirten TCDD Kırıkkale Gar Müdürü Derviş Kirlioğlu, Ankara’dan 08.40 ve akşam 18.20’de Kırıkkale’ye hareket edeceğini söyledi. Kırıkkale halkının tek seferden mağdur olduğunu, bu nedenle tekrar çift sefere çıkarıldığını belirten Kirlioğlu, Elmadağ-Kayaş arası yolun tamamen yenilenmesi sonucu vatandaşların bundan sonra daha rahat ve hızlı bir yolculuk yapacaklarını kaydetti. Seferlerin 1 Temmuz’da başlayacağını ifade eden Kirlioğlu, “Kırıkkale’nin çoğunluğu Başkent Ankara’da çalışıyor. Vatandaşlar maddi açıdan ekonomik olan raybüsümüzü tercih ediyorlar. Bu durum vatanadşlarla birlikte bizleri de memnun ediyor” dedi.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »