.

Kiptaş Tuzla Evleri 4. etapta Mayıs’ta teslim!

Kiptaş’ın Tuzla’da hayata geçirdiği Tuzla Konutları’nda 4. etapta satışlar devam ediyor. Teslimlerin Nisan- Mayıs gibi yapılması planlanıyor.

Kiptaş tarafından hayata geçirilen Tuzla Konutları 4 ‘nın 4. etabında satışlar devam ediyor. 2 bloktan oluşan projede bloklar 17 katlı olarak tasarlandı.

Nisan – Mayıs gibi konut teslimlerinin yapılacağı Kiptaş Tuzla Konutları 4 kapsamında konutlar 3 oda 1 salon olarak tasarlandı. Konutların fiyatları 136 bin 590 TL olarak belirlendi. Projede yüzde 25 oranında peşinat sonrasında 120 ay vadelendirme yapılıyor. Projeler 115 metrekare şeklinde tasarlandı.

Proje Tuzla’da konumlandırılıyor. Projede yer alan konutlar için 24 ay vadelendirmede yüzde 0,86’lık faiz oranı uygulanırken 120 aya çıkınca yüzde 0,94’e kadar faiz oranları yükseliyor.

Projede yer alan bloklar tünel kalıp sistemi ile yapılacak. Tüm blokların dış cephesi montalama sistemi ile ısı yalıtımlı tasarlanacak. Kiptaş Tuzla Evleri’nde her blokta çift asansörün yanı sıra merkezi ısıtma sistemi de bulunacak.

.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar