.

Keyifli Yaşam Evleri İçin VakıfBank’tan Düşük Faizli Kredi

Ege-Koop tarafından Gediz’de hayata geçirilecek olan Keyifli Yaşam Evleri projesi için düşük faizli konut kredisi sağlayan Vakıfbank ile protokol imzalandı..

Ege-Koop, tarafından Gediz’de hayata geçirilecek ‘Keyifli Yaşam Evleri Projesi’nde konut kredisinde piyasa şartlarına göre en düşük faiz oranını sunan VakıfBank Gazi Bulvarı Şubesi ile protokol imzaladı.

VakıfBank Gazi Bulvarı şubesinde gerçekleşen törende protoküle, Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan ve Vakıfbank Genel Müdür Yardımcısı Feyzi Özcan imzaladı.

Dört projede daha finansör
Törende konuşan Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, iki kuruluş arasında güvene, konut üretimine ve sağlıklı kentleşmeye dayanan işbirliğinin konut sektörünün ve ekonominin canlanmasına da önemli katkı sağladıklarını belirtti. Aslan, Vakıfbank’la bundan önce de Güzelbahçe Çelikevler, Karşıyaka Körfez Evleri, 25.Yıl Konutları ve Dört Mevsim Konakları projelerinde çalıştıklarını, 102 milyon lira kredi kullanıldığını vurguladı.

Aslan, “Gün geçtikçe zorlaşan ekonomik düzende Vakıfbank Ege-Koop işbirliği son derece anlamlıdır. Bir çok belirsizliklerin yaşandığı, İstanbul’da güçlü inşaat şirketleriyle birçok olumsuz haberin basına yansıdığı, pek çok insanın şimdiden endişelendiği bir ortamda uygun koşullarda sağlanan ‘kredi desteği’ ayrı bir anlam kazanmaktadır. Bu destek konut sektörünün ve ekonominin canlanmasına, istihdamın da artmasına neden olacaktır” diye konuştu.

30 milyon liralık kredi
VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Feyzi Özcan da, Ege-Koop ile 2003 yılında çalışmaya başladıklarını, 2006 yılından itibaren de proje bazında işbirliğine adım attıklarını vurguladı. Özcan, bu protokol ile de Ege Koop ortaklarına ilk etapta 30 milyon liralık bir kredi imkanı sağlayacaklarını söyledi.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »