.

Keten Ihlamur projesinde 400 bin dolara 2+1!

 Keten İnşaat’ın Nişantaşı, Şişli, Etiler gibi özgün kimliklere sahip semtlerde ürettiği diğer projeler gibi kent kültürünü ve semt kişiliğini yansıtan, hem yatırım değeri taşıyan, hem de çevresine değer katan bir proje Keten Ihlamur.

Keten İnşaat imzasıyla inşa edilen Keten Ihlamur’da konutlar hemen teslim ediliyor. Beşiktaş’ın en merkezi semtlerinden Dikilitaş’ta Fulya’dan hemen yokuşu çıkarken yolunuzu sağlı sollu kesen Keten Ihlamur, 3 bloktan meydana geliyor.
Keten Ihlamur’da 96 metrekare 2 oda 1 salon evler 400 bin dolardan, 100 metrekare 3 oda 1 salon evler ise 500 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Keten Ihlamur’da toplam 30 konut yer alıyor.
Keten İnşaat’ın Nişantaşı, Şişli, Etiler gibi özgün kimliklere sahip semtlerde ürettiği diğer projeler gibi kent kültürünü ve semt kişiliğini yansıtan, hem yatırım değeri taşıyan, hem de çevresine değer katan bir proje Keten Ihlamur…
Ve Keten Ihlamur projesine yatırım yapanlar her zaman olduğu gibi iç mimaride kişiye özel değişiklikler isteyebilecekler ve kendi yaşamlarına olduğu kadar, kent yaşamına da katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşayacaklar.
İletişim : 0533 920 74 50

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »