.

Kendi kendini ödeyen ev Life in Vera, Esenyurt’ta yükseliyor

 

Yatırım konusunda tüm ezberleri bozacak proje Life in Vera, Esenyurt’ta yükseliyor.

Şehrin karmaşası yüzünden uzak kaldığımız tüm sosyal aktiviteleri bir araya toplayan yepyeni bir proje Life in Vera…

Life in Vera, İstanbul’un son dönemde markalaşan 4 bölgesinden biri olan Esenyurt’ta yükseliyor ve E-5, E-6 bağlantı yollarının kesiştiği bir noktaya yerleşerek; büyük şehrin dev problemi trafikten etkilenmiyor. Esenyurt‘un değişen şartlarına uyum sağlayabilen farklı iki projeyi tek konsepte harmanlama yeteneğine sahip, yenilikçi ve Modern bakış açısıyla LİFE IN VERA 1 ve 2. Etap ile görücüye çıkıyor.

İki adet cadde üzeri AVM’de, 176 ticari alanı, toplam 7 blok içerisinde 3 residance’ı ile bu proje dikkatleri üzerine çekiyor. Ruhsatlandırılmış, yakın dönemde tapuları verilecek olan projeye, yabancı ilgisi cazip fiyatları nedeniyle gün be gün artıyor.

E-5ve E-6 bağlantı yollarının kesiştiği noktada yer alan Life in Vera; metrobüs, Torium, E-5 ve E-6 karayollarına 2; deniz otobüsüne, özel ve devlet hastanelerine 3; İstanbul Üniversitesi’ne 5; Tüyap Fuar Merkezi’ne 7; Atatürk Havalimanı’na 15 ve otogara sadece 20 dakikalık mesafede…

LIFE IN VERA GERÇEK BİR YAŞAM MERKEZİ

Proje, sahiplerine tiyatrodan, spora, sınırsız alışverişten, eğlence olanaklarına kadar çok geniş bir olanak sunuyor.

30 dönümlük arazi üzerinde yükselen yaşam merkezinde 458’i apart olmak üzere toplam 1056 daire sahiplerini bekliyor.

LIFE IN VERA’DA EVİNİZ KENDİ KENDİNİ ÖDÜYOR

Vera Rent tarafından hazırlanan sistem, konutunuzda kalmadığınız zamanlarda evinizin apart kiralama sistemiyle kiraya verilmesini sağlıyor. Kiralama garantisi hizmetleri de sunan Vera Rent, eviniz kendi kendine borcunu ödemesini sağlıyor.

1+0’dan 1+1’e, 2+1’den 3+1’e farklı Konut seçenekleri sunan Life in Vera, bu yönüyle her türlü ihtiyaca da cevap verebiliyor.

Life in Vera’da yeni bir yaşam sizi bekliyor.

İletişim  : 212 607 1 607

 


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 3 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.123