.

Kemerburgaz Kuzeyyıldızı projesi geliyor!

Kuzeyyıldızı İnşaat Kemerburgaz’da başlayacağı yeni projesinin hazırlıklarına tam gaz devam ediyor!

Kuzeyyıldızı İnşaat, Kemerburgaz’da yeni bir projeye başlıyor. Henüz ismi belirlenmeyen proje için imarla ilgili bazı değişiklikler bekleniyor.

 

Kuzeyyıldızı Kemerburgaz projesinin avan projesi taraflarca onaylandı. İki bloktan meydana gelen Kuzeyyıldızı Kemerburgaz projesinin kurulacağı alan 1.132 metrekare. Projede blokların taban oturumunun 250 metrekare olması planlandı. 9 daireden meydana gelecek olan Kemerburgaz Kuzeyyıldızı projesinde 2 bin 150 metrekarelik kapalı alan olacak.

 

Blokların tamamının altında oluşturulan bodrum katta bahçe peyzajının dokusunu da bozmadan kapalı otopark, sığınak, depolama alanları oluşturulacak. Bloklarda zemin kat ve en üst katta toplam 5 dubleks daire bulunuyor.

 

0212 280 50 56

www.kuzeyyildiziinsaat.com.tr


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Yeni Projeler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »