.

Kaz Dağları’na komşu Küçükkuyuport’ta yaşam başladı

Nuhoğlu-Gülsa İnşaat’ın Edremit Körfezi’nde konumlanan projesi Küçükkuyuport’ta yaşam başladı. Geniş kumsallara ve denize sahip Küçükkuyuport, dört mevsim oturabilme imkânı sağlıyor. Kaz Dağları’nın temiz havası ve doğasından en üst seviyede faydalanabilmek üzere tasarlanan projede, çok az sayıda kalan dairelerin satışı devam ediyor.

Nuhoğlu-Gülsa İnşaat tarafından Edremit Körfezi’nde deniz kıyısında konumlanan küçükkuyuport Evleri’nde Temmuz ayında hayat başladı. Özel Mantolama sistemi ve ısıtma-soğutma imkânına sahip dairelerde 12 ay boyunca Kaz Dağları’nın zengin bitki örtüsüyle doğayla iç içe bir yaşam vaat ediliyor.

17 blokta 204 konuttan oluşan projede, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere farklı ihtiyaçlara uygun Daire seçeneklerine yer veriliyor.

Kaz Dağları Milli Parkı’na komşu, zeytin ağaçları ve çam sakızı kokuları arasında dünyanın en temiz oksijenini sunmak üzere tasarlanan projede hem yetişkinler hem de çocuklar için farklı detaylar tasarlanıyor.

Geniş yürüyüş yollarının yer aldığı projede, özel plaj, yetişkinler ve çocuklar için ayrı olmak üzere 90 metre uzunluğunda 2 adet Yüzme Havuzu, çocuk oyun alanı bulunuyor. Ses geçirmeyen dekoratif duvar kâğıtlarının kullanıldığı konutlarda balkon ve teraslar yer alıyor.

küçükkuyuport Evleri’nde bulunan bina dış cephelerindeki ısı yalıtımı, ses ve ısı yalıtımı sağlayan geniş pencere yüzeyleri, her daireye ait klimalı ısıtma ve soğutma sistemine de yer veriliyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »