.

Kayseri Hilton’un içkili City Pub bölümü zabıtalar tarafından kapatıldı

Kayseri’de faaliyet gösteren 5 yıldızlı Hilton Otel, bir kapısı otelin lobisine diğer kapısı da İstasyon caddesine bakan City Pub isimli alkollü bir mekan açtı. Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu’nun 5 yıldızlı turizm işletmelerine verdiği alkol ruhsatı olmasına rağmen 18 Mayıs 2013 tarihinde hizmete giren City Pub, açılışın üzerinden daha 1 ay bile geçmeden Kocasinan Belediyesi Zabıta ekiplerinin müdahalesine maruz kaldı.Hilton Otel

Hilton Otel’e gelen Kocasinan Belediyesi Zabıta ekipleri City Pub’ın İstasyon caddesine bakan kısmını, ruhsatı olmadığı gerekçesiyle kapatılacağını belirtip ikazlarda bulundular. Hilton Otel yetkililerine bir hafta süre tanıyan zabıta ekipleri, İstasyon caddesine bakan kısmın kapatılmadığı taktirde mekanın mühürleneceğini tebliğ ettiler.

Aradan geçen bir haftalık süre zarfında, City Pub’ın İstasyon caddesine bakan yaklaşık 300 metrekarelik açık alan kısmının kapatıldığı gözlendi ve mekanda bulunan masa ve sandalyelerin kaldırıldığı, caddeye bakan kapıya asılan City Pub tabelasının da kaldırıldığı gözlendi.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Turizm kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »