.

Kavanium Gölcük projesindeki konutlar satışa çıktı!

Kavanlar İnşaat, İzmit ve Körfez’deki Kavanium projelerinin ardından şimdi Gölcük’te 344 konutluk Kavanium Gölcük projesini hayata geçiriyor.

Kavanium Gölcük projesi, 16 blokta toplam 344 konuttan oluşuyor. Hisareyn girişinde, yemyeşil bir alanda bugün yarın temel atılacak. 24 ay sonunda konutlar sahiplerine teslim edilmiş olacak. Kavanium Gölcük, D-130 karayoluna çok yakın, Gölcük ilçe merkezine 10 dakika mesafede.

Kavanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Kavan, “Kavanium projeleri, kesinlikle bir sosyal Konut projesi değildir. Biz, çok uygun koşullarda, çok güzel yaşam alanları sunuyoruz” diyor.
Kavanium Gölcük projesindeki konutlar satışa çıktı. 1+1 ve 2+1 tipi konutlarda peşinat sadece 3.688 TL. Aylık taksitler ise 1+1 tipi konutlarda 620, 2+1 tipi konutlarda 1.040 TL olarak belirlendi.
Kavanium Gölcük projesinde 3+1 tipi konutlarda peşinat 7.813 TL, aylık taksit 1.313 TL olacak. 4+1 tipi konutlarda ise peşinat 9.375 TL, aylık taksit 1.575 TL olarak açıklandı.

SİTEDE HERŞEY VAR

Kavanium Gölcük evleri depreme karşı yüzde 100 güvenli Tünel Kalıp sistemi ile yapılacak. Isı Yalıtımı, Mantolama sistemi ile sağlanıyor. 1 nci sınıf malzeme ve işçilik Kavanlar İnşaat’ın güvencesinde.Sitenin tamamı, güvenlik sistemi ile donatılmış olacak. Site içinde 3 büyük yüzme havuzu bulunuyor. Kavanium Gölcük, 24 ay sonra 344 aileye yaşam boyu huzurlu, konforlu bir hayat sunmaya başlayacak.

İletişim :  444 7 586


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »