.

Kartal Wings’te yüzde 0,90 faizli kredi kampanyası

Amad Gayrimenkul imzası taşıyan Kartal Wings projesinden ev alabilmek isteyenlere yüzde 0,90’dan kredi kullanmak olanağı sunuluyor.

Kartal’ın iddialı projelerinden Kartal Wings’i ilerleten Amad Gayrimenkul ile Albaraka Türk Katılım Bankası işbirliğiyle proje amacıyla kredi kampanyası başlatıldı. Kartal Wings’ten daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 0,90’dan kredi kullanma olanağı sağlanacak.

Dubai, Ürdün ve Suudi Arabistan’da mühim gayrimenkul projelerine imza atan Amad Gayrimenkul ve Ortadoğu’nun kuvvetli finans gruplarından Albaraka Türk Katılım Bankası, Kartal Wings projesinden daire alabilmek isteyenlere yüzde 0.90 avantajıyla kredi kullanma olanağı sağlayacak. İki kuvvetli kurumun işbirliği ile faiz yükünü hafifleten bir ödeme planı geliştirilerek Kartal Wings’ten ev sahibi olmak isteyenlere mühim bir basitlik sunuluyor. Amad Gayrimenkul ve Umran Yapı ortaklığı ile inşa edilen Kartal Wings projesinde 2 yıla kadar firma doğrulusunda taksitlendirme de yapılıyor.

Kartal’ın sıra dışı projesi

Kartal Wings, orjinal mimarisi, konforlu ve geniş daireleri, merkezi konumu, ulaşım ağlarına yakınlığı, sosyal donatıları ve 8.500 metrekarelik peyzaj alanıyla aileler amacıyla makul bir alternatif oluşturuyor. Ailelerin gereksinimlerine makul olarak geniş ölçeklerde geliştirilen projedeki 1+1 daireler 82-143 metrekare, 2+1 daireler 109-170 metrekare, 3+1 daireler 158-248 metrekare, 4+1 daireler 223 metrekare ve 5+2 loft daireler 363-397 metrekare arasında değişen brüt büyüklüklere sahip. 200 milyon TL yatırımla yapılan projede 278 seçkin konut yer alıyor. Ödeme basitliği sağlanan projede, dairelerin metrekaresi ortalama 5.000 TL’den satışa sunuluyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »