.

Kartal Kule’de Teslimlere 3 Ay Kaldı

60 ay vadeli A+ ofislerin bulunduğu Kartal Kule ofis projesinde 60 ay vade, yüzde 0 faiz imkanı sunuluyor. Projede teslimler Mayıs’ta başlıyor.Kartal Kule EA İnşaat tarafından hayata geçirilen Kartal Kule Konut projesinde satış süreci devam ediyor. Projede yüzde 1 peşinat, 60 ay vade ve yüze 0 faizle Ofis sahibi olmak mümkün.

Kartal Kule’de Ofis Alanları 70 m2 ile 130 m2 Arasında

Kartal Kuleprojesinde bulunan 205 adet A+ ofislerin alanları 70 metrekare ile 130 metrekare arasında değişiyor. A+ Ofis katlarının alanları ise 1000 metrekare ile 6 bin metrekare arasında tasarlanıyor.

Yüksek Tavanlı Proje

5 bin 500 metrekarelik arsa alanı üzerine yükselen Kartal Kule projesindeki ofisler, 4 metre brüt, 3,60 metre net tavan yüksekliği inşa ediliyor. Penceresi açılmayan plaza anlayışını değiştiren projede her birimin kendine özel terası bulunuyor.

Güney Cepheli Ofisler

Tamamı güney cephesine konumlandırılmış ofislerin Marmara Denizi ve Adalar manzaralı olduğu Kartal Kule projesinde manzara, üst katlara çıkıldıkça 270 derece panoramik bir görüntü alıyor.

Metro İstasyonuna 1 Dakika Uzaklıkta

E5 Karayolu üzerinde, Anadolu Adalet Sarayı’na yürüme mesafesinde bulunan Kartal Kule projesi, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 10 dakika, TEM Otoyolu’na 5 dakika, Sahil Yolu’na 2 dakika ve Marina’ya 5 dakika mesafede bulunuyor. Proje ayrıca Kadıköy – Kartal Metrosu İnönü İstasyonu’na 1 dakikalık yürüme mesafesinde konumlanıyor.

Her Birim Enerji Sarfiyatını Kontrol Edecek

Kartal Kuleprojesindeki en önemli özelliklerden biri, her bağımsız bölümün kendi enerji sarfiyat kontrolünü ve enerji planlamasını yapabilme ayrıcalığına sahip olması, Bu sayede ısıtma, soğutma, havalandırma gibi ortak giderlerde maliyet yönetim sistemi ile her birim sadece kullandığı kadar ücret ödüyor.

Hayatı Kolaylaştıran Ayrıntılar

Kartal Kuleprojesinde kuaför, lostra salonu, kuru temizleme, terzi, eczane ve banka ATM’leri, özel acil sağlık, adliye sarayına kesintisiz shuttle servisi, vale parking, copy center, hobi odaları ve kütüphane gibi günlük hayatı kolaylaştıracak hizmetler bulunuyor.

Düşük Aidat Sistemi

Etkin masraf denetim ve gelir yönetim sistemi dahilinde tüm ortak alan Kira getirileri sayesinde çok düşük aidatın ödeneceği Kartal Kule Projesinde Teslimler Mayıs 2014’te başlayacak.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar