.

Kartal Kule, EA İnşaat tarafından inşa ediliyor

Kartal Kule’de her bağımsız bölüm kendi enerji sarfiyat kontrolünü ve enerji planlamasını yapabilme ayrıcalığına sahip.Kartal Kule

Kartal’da adalet sarayına 500 metre, metroya 2 dakika mesafede konumlandırılan Kartal Kule’nin tamamı home office şeklinde tasarlandı. 115 metre yüksekliğe sahip olan Kartal Kule’de ofislerin tamamı güney cepheli. 23 katlı tek blok halinde yükselen Kartal Kule projesinde fiyatlar 550 bin liradan başlayarak 1 milyon 200 bin liraya kadar uzanıyor. Her katta 9 ofisin bulunduğu Kartal Kule’de ofislerin alanları 70 metrekare ile 133 metrekare arasında değişiyor. Deniz manzaralı ofislerin de yer aldığı Kartal Kule’de 445 metrekare yemek ve balo salonu, 500 metrekare toplantı, kongre ve fuaye alanı, 300 metrekare fitness alanı ve 400 metrekare lobi mevcut. Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika mesafede bulunan Kartal Kule’de teslimler Nisan ayında başlayacak. EA İnşaat projesi olan Kartal Kule, 5 bin 200 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. Ömer Çamoğlu imzasıyla tasarlanan Kartal Kule’nin yatırım değeri 50 milyon dolar olarak belirlendi. Kartal Kule’de back ofice, coneriger, sekreterya hizmetlerinin yanı sıra, motor yat ve speed boat ile İstanbul’un her yerine deniz ulaşımı, VIP limuzin araçlarla 24 saat transfer servisi gibi özel hizmetler yer alıyor.

İletişim:  444 26 01


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar