.

Karayolları’na Ait Keçiören’deki Arazi İhaleye Çıkıyor

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Karayolları Genel Müdürlüğü’ne ait Ankara Keçiören İrfan Baştuğ Caddesi üzerindeki bir arsayı ihale ile satışa çıkardı.Arazi

Karayolları Genel Müdürlüğü’ne ait, Keçiören İrfan Baştuğ Caddesi üzerinde bulunan 47. Şube Şefliği arazisi ve üzerindeki binalar 600 bin lira geçici teminat bedeli ila ihaleye çıkıyor.

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafındna yayımlanan ilana göre, Pursaklar merkeze 12, Esenboğa Havalimanı’na 22, Kızılay Meydanı’na 7,4 kilometre mesafede bulununan 15 bin 272 metrekare büyüklüğündeki arazi pazarlık usulü ve satış yöntemiyle özelleştirilecek. İhale için son teklif verme tarihi 28 Kasım.

Şube Şefliğinin içerisinde atölye, yemekhane, ambar, akaryakıt, yıkama-yağlama birimleri, tuz ambarı, lojmanlar, depo, su deposu, bekçi kulübesi, yangın su musluğu, işçi çay ocağı, özel araç parkı, su sayacı ve pompası yer alıyor. Taşınmazın yakınlarında Altınpark, Adalet Bakanlığı Çocuk Islahevi, Adli Tıp Ankara Grup Başkanlığı bulunuyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda İhale kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »