.

Karaferya Alaçatı’nın yeni yaşam alanı olacak

İzmir’de hayata geçirdiği 700’ü aşkın konutla binlerce kişiye ayrıcalıklı bir hayatın kapılarını açan Cantürk İnşaat, bilgi ve tecrübesini Alaçatı’ya taşıyarak Karaferya Evleri’nin temelini attı.  Toplam 32 villadan oluşan Karaferya Evleri, 2014 yılının Haziran ayında sahiplerine teslim edilecek. Alaçatı

Cantürk inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Tercan, Alaçatı’ya yakışan bir proje geliştirdiklerini ve villa sahiplerinin memnun kalmaları için en ince ayrıntıları bile hesaba kattıklarını ifade etti. Kısa bir süre önce başladıkları Karaferya Evleri projesine, vatandaşların gösterdiği ilgiden son derece memnun olduklarını vurgulayan Tercan, “Karaferya Evleri Alaçatı’nın yaz trafiğine uzak, ancak 10 dakikalık yürüme ile varılabilecek kadar da yakındır. Sadece yazın değil, kış aylarında da Alaçatı ve Çeşme’nin huzurlu, sakin günlerinin ve ayrıcalıklı ikliminin tadını çıkarabilirsiniz. Karaferya Evleri, misafirlerine 16 ikiz villa, 6 dönüm yeşil alan ve seçkin komşularla birlikte özel bir yaşam imkanı sunacak” dedi.
Karaferya Evleri’nin iç tasarımının eski Rum evlerini andıracağını söyleyen Tercan, “Projemizde yer seramiği ve kara mozaiklere sadık kaldık. Bu açıdan villalarımız eski rum evi özelliğini de taşıyor. Tüm evlerimizde iki teras var. Alt katlarımızda açık matfak ve yüksek çatılar dikkat çekiyor. Karaferya Evleri’nde iki genel ve ebeveyn banyosu, kazanlı şömine, kalorifer ve klima tesisatlarımız, açık mutfak ve iki adet cumba var. Ayrıca projemiz çok merkezi bir yerde. Alaçatı’nın merkezine 500 metre uzaklıktayız” diye konuştu.
Toplam 9 bin 150 metrekare arsa üzerine konumlandırılan Karaferya Evleri, bölgeye yeni bir soluk getirecek. 3 bin 900 metrekare inşaat alanına sahip projede tüm villalar, teraslarla birlikte 150 metrekare olacak. Yaklaşık 6 bin metrekare yeşil alana sahip Karaferya Evleri, 5 milyon liraya mal ediliyor. Projede lüks bir hayat için en ince ayrıntılar bile düşünülürken, 160 metrekare büyüklüğünde havuz, site sakinlerinin ortak kullanımına sunulacak. Konutlara, doğaya saygıyı çağrıştıracak şekilde akasya, hanımeli, ardıç, begonvil vb. çiçek isimleri verilmiş. Villaların iç tasarımı Rum evlerini andıracak.
Bölgenin en kapsamlı projelerinin başında gelen Karaferya Evleri’ndeki villalar, 600 bin liradan satışa çıkarıldı. Özellikle İstanbul ve Ankaralılar projeye büyük ilgi gösterirken, kısa sürede villaların bir kısmı satıldı.
Bina özellikleri:
9 dönüm arazide, 16 adet ikiz villa. 6 dönüm yeşil alan içinde dublex. 120 metrekare kullanım alanı ile 30 metrekare ön ve arka teras. 3 oda, 2 genel banyo ve ebeveyn banyosu, PVC doğrama, çift cam, kepenk, 2 adet cumba, açık mutfak, günvel ve kaliteli malzeme, kazanlı şömine, kalorifer tesisatı, klima tesisatı, ortak havuz. Alaçatı Merkeze 500 metre, Makro Center Market’e ise 180 metre uzaklıkta.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar