.

Karadayı Grup’tan Palandöken’e 2 Bin Konutluk Proje

Karadayı Grup, kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Erzurum Palandöken’e 2 bin yeni konutluk bir proje inşa edecek..

Karadayı Grup tarafından Erzurum’un Palandöken ilçesinde gerçekleştirilecek kentsel dönüşüm projesinde son noktaya gelindi. 2 bin konutun yapılacağı ve sosyal donatıların da yer alacağı projenin maliyeti 300 milyon TL.

Şirket Palandöken Kayak Merkezi koridorunda yeralan ve şehrin görüntüsünü bozan imar iskan bloklarının yerine modern kent sistemine uygun yaşam alanı kurmaya hazırlanıyor. Bölgede kalan binaların yıkılmasının ardından temelkazılarının hemen başlayacağı proje 75 dönümlük arazi üzerine inşa edilecek.

4 yıl içinde biteceği tahmin edilen projede 13 katlı modern bloklarda 90 metrekareden 300 metrekareye kadar 1 + 1, 2+1, 3+1 ile 4+1 şeklinde konutlar bulunacak. Ayrıca proje bünyesinde cep sinemaları, yüzme havuzları, spor tesisleri, alışveriş merkezleri gibi sosyal donatılar da yeralacak.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »