.

Karabük’te Ticarethane ve İnşaat Sularına Yüzde 100 Zam

Karabük Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısı’nda , mesken sularında yüzde 10 indirim, ticarethane ve inşaat sularına yüzde 100 ,okullara yüzde 50, sağlık kurumlarına yüzde 50 ve resmi kurumlara yüzde 50 zam teklifi oy çokluğu ile kabul edildi.


Karabük Belediyesi ticarethane, sağlık kuruluşu,resmi kuruluş,okul ve inşaat sularına yüzde 100’e varan oranda zam yaparken mesken sularında yüzde 10 indirim yaptı..

Karabük Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısı Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Başkanlığında Belediye Nikah Salonunda yapıldı. Plan ve Bütçe Komisyonu ve İmar Komisyonu Raporu ile gündem harici konuların görüşüldüğü toplantıda bazı maddeler incelenmek üzere komisyonlara havale edilirken, Temmuz ayı toplantısı ile ilgili komisyonlara havale edilen konular görüşülerek karara bağlandı. Eylül ayı meclis toplantısında gündem harici konular arasında görüşülerek ilgili komisyona havale edilen minibüs ve dolmuş ücretlerine zam talebi komisyonca uygun bulunurken, yapılan oylamada oy birliği ile kabul edildi. Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin gündeme getirerek oylanmasını istediği mesken sularında yüzde 10 indirim, ticaret hane ve inşaat sularında yüzde 100, geçici inşaat sularında yüzde 100, okullarda yüzde 50, sağlık kurumlarında yüzde 50, resmi kurumlarda yüzde 50 zam teklifi Karabük Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısında yapılan oylamada 14 evet, 2 ret ve 7 çekimser oy ile kabul edildi.

Oylamada Karabük Belediye meclisinde 10 MHP’li, 3 AK Partili ve 1 Demokrat Partili Meclis Üyesi evet, 2 AK Partili Meclis Üyesi hayır ve 7 AK Partili Meclis Üyesi çekimser oyu kullandı.

İHA


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »