.

Kandilli Konakları Teslime Hazır

Demsa Group tarafından Sevda Tepesi’nde inşa edilen Kandilli Konakları’nda fiyatlar 3 milyon 250 bin liradan başlıyor.

Demsa Group’un ilk konut projesi olan Kandilli Konakları’nda yaşam başladı. 3 katlı bin metrekarelik 14 adet villadan meydana gelen projede son teknolojilerle donatılmış konaklar teslime hazır, alıcılarını bekliyor.

Üst gelir grubunu hedefleyen projede fiyatlar 3 milyon 250 bin TL’den başlıyor. Boğaz ve deniz manzarasına hakim ‘Sevda Tepesi’nde 25 bin 500 metrekarelik arsa üzerine inşa edilen Kandilli Konakları’nda satışların büyük bir bölümü tamamlandı.

25 bin 500 metrekarelik arsa alanının 15 bin metrekaresininn konaklara ayrıldığı projede yeşil alanlar, yollar ve sosyal alanlar da bulunuyor. Ayrıca konakların her birinde, özel yüzme havuzu ve 6 araçlık özel kapalı otopark, çok amaçlı hobi ve spor salonu yer alıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar