.

Kalekent Beylikdüzü’nde 48 aya 0 faizle

Konut teslimlerinin Aralık 2015 tarihinde yapılması planlanan Kalekent projesinde metrekare fiyatları 2 bin 250 TL’den başlıyor. Projeden yüzde 25 peşinat ödeyerek, kalan kısım için firma bünyesinde 48 aya 0 faizle vadelendirme yapılarak konut sahibi olmak mümkün.Kalekent

1+0, 1+1, 1+2, 1+3 ve 1+4 daire seçenekleriyle farklı beklentilere cevap veren Kalekent projesi, Beylikdüzü- Beykent’te konumlandırılıyor. 33 blok halinde yükselen proje, toplamda 1.471 daireden meydana geliyor.

Liv Yapı, 3S Kale ve Gül İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen Kale Kent projesinde, konutların metrekare fiyatları 2 bin 250 TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden yüzde 25 peşinat ödeyerek, kalan kısım için firma bünyesinde 48 aya 0 faizle vadelendirme yapılarak konut sahibi olmak mümkün.

100 bin metrekare arazi üzerine kurulan ve 73 bin metrekaresi özel tasarlanmış peyzaja ayrılan Kalekent’te, konut teslimlerinin Aralık 2015 tarihinde yapılması planlanıyor. 2 etaptan oluşacak olan proje, 250 milyon dolar yatırım bedeliyle hayata geçiriliyor.

Yemyeşil doğaya eşlik eden süs havuzları, japon köprüleri ve fıskiyelerle şehrin gürültüsünden uzak, huzurlu bir yaşam alanı sunulan projede; Türk hamamı, koşu parkuru, açık ve kapalı yüzme havuzu gibi birçok sosyal alan yer alıyor.

İletişim:  4443807


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar