.

Kale Kent’in Yüzde 30’u Satıldı

Satışa çıktığı günden bu yana yüzde 30’u satılan ve yatırımcısına yüzde 10 kazandıran Kale Kent projesinde en çok 3+1 ve 4+1 daireler talep görüyor.Kale Kent

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığı tarafından Beylikdüzü’nde hayata geçirilmekte olan ve inşa süreci devam eden Kale Kent projesi yatırımcılardan ilgi görmeye devam ediyor. Lansmandan bu yana yatırımcısına yüzde 10 kazandıran ve teslime kadar yüzde 50 kazandıracağı ön görülen projenin yüzde 30’u kısa sürede satıldı.

100 bin metrekarelik arazi üzerinde 250 milyon dolarlık yatırımla 2 etap halinde inşa edilmekte olan Kale Kenty projesinin satış ofisi ise 2 bin metrekatre alana sahip.

Milliyet’ten Yavuz Karaman’ın haberine göre, Gül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Gül, yatırımcılardan gelen ilgiden memnun olduklarını ifade eederek, “Projemizin yüzde 30’u satılırken, lansmandan bu yana geçen süreçte yatırımcı yüzde 10 kazandı” dedi. Daireleri 2015 yılında anahtar teslim tamamlayarak sahiplerine teslim edeceklerini anlatan Metin Gül, “Yatırımcıya en az yüzde 50 pirim kazandıracağız” dedi.

Proje için 2 bin metrekarelik satış ofisi inşa ettiklerini ve çocuklu aileler için satış ofisinin alt katında çocuk oyun alanı yaptıklarını ifade eden Liv Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sönmez Aydın  ise  şunları kaydetti:
“2 bin metrekarenin bir satış ofisi için büyük olduğu düşünülebilir fakat biz satış ofisimizi ziyaret eden müşterilerimizin hem rahat etmesini hem de proje ile ilgili akıllarında olan her soruya satış ofisimizde yanıt bulmalarını istedik. 2+1 ve 3+1 örnek dairelerimizi de satış ofisimizin alt katında konumlandırdık”.

Projede en çok ilgiyi 3+1 ve 4+1 dairelerin gördüğünü belirten Sönmez Aydın yabancı yatırımcıların da alımlar yaptıklarını şu sözlerle ifade etti :
“Özellikle Ortadoğu’dan, Araplar projemizi ziyarete geliyorlar. Hem yerli hem yabancı müşteri tarafından ilgi bu hızla devam ederse 2014 yılının son aylarına doğru tüm dairelerin satışını gerçekleştirmeyi ön görüyoruz” dedi.

1+1’den 4+1’e toplamda 25 farklı daire seçeneğinin sıralandığı Kale Kent’te, arsanın yüzde 73’ü yeşil alan, bahçe ve havuzlara ayrılıyor. 8 katlı bloklardan oluşan projede blokların arasındaki mesafeler de 15 metreden 200 metreye kadar farklılık gösteriyor.

İletişim:  444 5 LIV


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »