.

Kale Kent 1 Ayda Yüzde 5 Prim Yaptı

Kale Kent projesinin lansmanından bu yana geçen 1 aylık süreçte yüzde 5 prim yaptığını açıklayan Liv Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sönmez Aydın, projenin tamamlandığında en az yüzde 50 prim getirisi olacağını belirtti. Kale Kent

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığı tarafından Beylikdüzü’nde hayata geçirilmekte olan Kale Kent projesi yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor. Henüz temel aşamasında olmasına rağmen kısa sürede yüzde 20’si satılan kale Kent projesi 100 bin metrekarelik alan üzerinde 250 milyon dolarlık yatırımla inşa ediliyor.

2015 yılında teslim edilmesi planlanan ve 2 etaptan oluşan projede gösterilen yoğun ilgiden memnun olduklarını ifade eden Liv Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sönmez Aydın,  lansmanın üzerinden geçen 1 aylık süreçte projedeki konutların yüzde 5 prim yaptığını, projenin tamamlandıüında ise en az yüzde 50 prim kazandıracağını belirtti.

İletişim:  444 5 LIV


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »