.

Kahve Dünyası’ndan bayrama özel tatlar

Kahve Dünyası her geçen gün yeni ürünlerle büyüyen çikolata koleksiyonu ile bayramda ağzınızı tatlandırıyor

Tamamen özel reçetelerle hazırlanan çikolatalara Kahve Dünyası’nın taze kavrulmuş kahveleri de eşlik ediyor, bayramın tadına doyum olmuyor. Geleneksel tatlardan vazgeçmeyenlere badem ezmesi ve çikolata kaplı lokum, tercihini aromalı ve yumuşak kıvamlılardan yana yapanlara trüf, çikolatanın yoğun kıvamına doyamayanlara karamelli, sütlü ve bitter çeşitlerinin bulunduğu Lavi, klasikleri hiçbir şeye değişmeyenlere ise spesiyaller, madlen ve çeşnili madlenler sunan Kahve Dünyası, bayram keyfini katlayacak.

Bayram ziyaretlerine gidenler için, diledikleri çikolatayla hazırlatabilecekleri şık “Bayram İçin” kutuları ise Kahve Dünyası’ndan sevdiklerine lezzetli bir armağan vermek isteyenleri memnun ediyor. Kahve Dünyası bayramda tercih edebileceğiniz 100’ü aşkın çikolata çeşidiyle sizi Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazalarına bekliyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar