.

Kadıköy’deki Balon Yerine Özel Proje

Kadıköy’de bulunan dev balon yerinden kaldırıldı, iddialara göre balonun bulunduğu alanda özel bir proje hayata geçirilecek.helyum balon

Kadıköy’de bulunan ve sabit çelik halatla yükselerek insanların manzara seyri yapmalarına olanak sağlayan balon yerinden kaldırıldı.
Hava şartlarının uyguın olmadığı zamanlarda havalanamayan balon için Kadıköy Belediyesi tarafından işletmeci firmaya taahhütlerini yerine getirmediği gerekçesiyle tahliye davası açarak tahliye işlemi için firmaya tebligat gönderdi.

Çalışanların bakıma gittiğini belirttiği balonun bulunduğu alanda Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk’ün özel bir proje hazırlattığı da iddia edildi.

Dünyada sadece 22 adet olduğu belirtilen ve sabit olarak platforma bağlı olana balon Fransız-Alman ortak yapımı. Sepeti 30 yolcu ve bir de pilot olmak üzere 31 kişi alıyor. Çelik halatlarla yere bağlı olan 22 metre çapında olan ve 5 bin metreküp helyum alan balon hava durumuna göre 200 metreye kadar yükselebiliyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »