.

JCB Kazıcı-Yükleyici Satın Alanlara büyük Tasarruf

Jcb Kazıcı-Yükleyici Satın Alanlar 3 Yılda 50.000tl’ye Varan Tasarruf  Elde Ediyor. JCB’nin yeni nesil kazıcı-yükleyicileri, sundukları performans, verimlilik, konfor ve ikinci el değeri ile sahiplerine kazandırıyor.

STFA Yatırım Holding grup şirketlerinden SİF İş Makinaları’nın Türkiye pazarına sunduğu JCB marka yeni nesil iş makinaları, limitleri zorlayan tasarımlarıyla kullanıcılara benzersiz imkanlar sunuyor. ECODig, ECOLoad ve ECORoad özellikleri ile kazı, yükleme ve sürüş esnasında maksimum performans ve ekonomi sağlayan bu makinalar, operatörlere sunduğu konfor ile de rakiplerine fark atıyor.

Pazar değişikliklerine paralel olarak son teknolojiye sahip yeni ürünleri ülkemize getiren ve sektöre yeni bir ivme kazandıran SİF İş Makinaları, en etkin yakıt kullanımına sahip kazıcı-yükleyicileri Türkiye pazarına sunuyor. Piyasadaki diğer makinalara göre daha az yakıt tüketimi özelliğine sahip yeni nesil JCB kazıcı-yükleyicilere yatırım yapanlar, kısa sürede bu yatırımlarını amorti edip, tasarruf sağlıyor. Yeni nesil JCB kazıyıcı-yükleyicileri yılda ortalama 2000 saat kullanan müşteriler, yaklaşık 1350 litrelik yakıttan tasarruf ediyorlar. Hem ekonomik, hem de ekolojik olmasından dolayı eco ibaresi taşıyan JCB’nin bu modellerindeki 3 farklı sistem (ecoDIG, ecoROAD ve ecoLOAD), yeni fren sistemi ile birleştiğinde ekstra yakıt tasarrufu sağlanmış oluyor. Bu sayede, üç yıllık ortalama yakıt tüketimi, bakım masrafları ve ikinci el değeri toplamı, JCB marka kazıcı-yükleyicilerde 50.000 TL’ye varan tasarruf sağlıyor.

Yeni nesil kazıcı-yükleyiciler, üç pompalı hidrolik sistem, tork konvertör kilit sistemi ve sayısız iyileştirme sayesinde daha düşük işletme maliyetlerini kullanıcılarına sunuyor. Müşteriye sunulan katma değerler arasında maliyet, kalite ve güvenilirlik, kullanım kolaylığı, operatör ortamı, performans, ikinci el değeri gibi unsurlar da yer alıyor.

 


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Sektörel kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »