.

İVİAD Üyeleri Dumankaya Ritim İstanbul’u Ziyaret Etti

Dumankaya İnşaat’ın Maltepe’de hayata geçirdiği Dumankaya Ritim İstanbul projesini İVİAD üyesi Çorlu’lu işadamları ziyaret etti.İVİAD

İVİAD üyesi Çorlu‘lu iş adamları, Dumankaya İnşaat tarafından akıllı ev sistemleri teknolojisi IQ ile hayata geçirilen Dumankaya Ritim İstanbul projesini gezdiler.
Kente kimlik katan, mimaride ve inovasyonda öncü projeleriyle yoğun ilgi gören Dumankaya İnşaat, akıllı ev teknolojileri sistemi Dumankaya IQ ve projeleri hakkında bilgi vermek amacıyla İVİAD üyesi Çorlu’lu bir grup iş adamını Ritim İstanbul satış ofisi’nde misafir etti.
İlk olarak İstanbul’un yükselen yıldızı Maltepe’de özgün mimari anlayışıyla hayata geçirilen Ritim İstanbul’un satış ofisini ziyaret ederek bölgeye ve projeye yoğun ilgi gösteren davetliler, projenin sahip olduğu panoramik manzarayı daha yakından görmek ve akıllı ev teknolojileri sistemini deneyimlemek amacıyla Dumankaya Vizyon’un 32. katında hazırlanan örnek daireyi ziyaret ettiler.
Ritim İstanbul ve akıllı ev teknolojileri sistemi IQ ile yakından ilgilenen misafirler IQ’nun daire sakinlerinin hayatlarına katma değer kazandıran güvenlik, konfor ve tasarruf hizmetleri konusunda detaylı bilgi aldılar.
Ritim İstanbul örnek dairesini ziyaret eden misafirler, teknoloji ve konforu bir arada sunan Dumankaya IQ’nun güvenlikten otomasyona, aydınlatmadan iklimlendirmeye geniş bir yelpazede sunduğu pek çok fonksiyonu deneme fırsatı buldular.
İki etap halinde inşa edilecek olan Dumankaya Ritim İstanbul, Maltepe’nin en merkezi yerindeki konumu, kule ve katlı blokları, kültür merkezi, Athletic-o Sports Club spor merkezi, cadde mağazaları, auto showroom’u ve sosyal zenginlikleriyle dikkat çekiyor. Ritim İstanbul minimal estetiğin en yeni yorumunu sergileyen mimarisi yanında proje büyüklüğü ile de Maltepe’nin en görkemli projesi niteliğini taşıyor.
Projede, 36-37 m2 stüdyolar, 60-72m2 1+1, 73-77 m2 1,5 +1,  95-111m2 2+1 ve 156-162m2 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. 176 daire, 35-116 m2 arasında değişen  31 adet mağaza, 42-121 m2 arasında değişen 33 adet ofisin bulunacağı projenin 1.fazında,  toplam 19370 m2 satış alanı bulunuyor.
Ritim İstanbul Projesi, E-5 karayolu üzerinde deniz ve adalar manzarasına sahip ve Kartal Kentsel Dönüşüm alanına da komşu. Ulaşım merkezlerine yakınlığı ile de dikkat çeken Ritim İstanbul Projesi; Kartal İDO İskelesi’ne 3 km. Marmaray Tüp Geçit Projesi’ne 2 km, Kadıköy-Kartal Metro hattına ise 150 metre mesafede.
İletişim: 216 511 58 00

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »