.

İstWest’te Ödemeler Ocak 2014’te Başlıyacak

FerYapı-Boyner işbirliği ile Basın Ekspres Yolu üzerinde konumlandırılan İstWest projesinde ödemeler Ocak 2014 tarihinde yüzde 0.53 faiz fırsatı ile yapılacak.İstWest

FerYapıBoyner girişimiyle İstanbul’un Avrupa yakasında Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen İstWest’te yaşam bu yaz başlarken ödemeler  Ocak 2014’te başlayacak.
Yeşil bol proje
İstWest Alışveriş Meydanı ise içindeki şık kafeleri, restoranları ve alışveriş imkanlarıyla bölgede fark yaratıyor. Oyun alanları, sosyal donatıları, özel peyzaj düzenlemeleriyle yeşil alanları, kış bahçesi, zen bahçesi, meyve bahçesi, yürüyüş parkurları, evcil hayvan parkı, 5 farklı yüzme havuzu, açık ve kapalı spor alanlarıyla hizmet sunuyor. 4.500 m2 büyüklüğündeki kapalı sosyal tesisi ve 70.000 m2’de sadece 1.000 konutun yer almasıyla diğer projelerden ayrışan İstWest’in yeni kampanyası ile dileyenler bu yaz evlerine taşınabiliyor.
İletişim: 212 552 09 09

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »