.

İstWest Alışveriş Meydanı Eylül’de Açılıyor

Fer Yapı ve Boyner Holding işbirliği ile Bahçelievler’de konumlandırılan İstWest projesi kapsamında inşa edilen İstWest Alışveriş Meydanı kapılarını Eylül 2013 tarihinde açacak.İstWest

Fer Yapı ve Boyner Holding işbirliği ile Bahçelievler Basın Ekspres Yolu kenarında konumlandırılan İstwest‘in hemen altında açılacak olan İstWest Alışveriş Meydanı‘nda 75 adet bağımsız birim yer alıyor.
İstwest’ten 190 bin TL’lik vergi avantajı
Eylül’de kapılarını açacak olan İstwest Alışveriş Meydanı’nda, gıdadan mobilyaya, elektronikten otomotive kadar birçok özellik olacak.
Geniş ve çok sayıda otopark alanları ile dikkat çeken İstWest Alışveriş Meydanı, üstü açık mimari yapısı ile de ziyaretçilere alışverişleri sırasında ferah bir ortam sunuyor.
Dev Markalar Şimdiden Yerini Aldı İstWest Alışveriş Meydanı’nda önemli markalar şimdiden yerlerini almaya başladı. Dünyanın en büyük otomotiv üreticilerinden Volvo Mez Oto ile İstWest Alışveriş Meydanı’na yerleşen ilk markalardan olurken; Albaraka, Sandalyeci ve Sultanahmet Köftecisi Selim Usta 1920, Big Mama’s gibi markalar da kentin bu yeni çekim merkezinde kendilerini konumlandırdılar.
70 metrekareden 3 bin metrekareye kadar değişiklik gösteren çözümler… Avrupa’nın en prestijli projesindeki alışveriş merkezi İstWest Alışveriş Meydanı, farklı konsepti ve mimari yapısıyla da farklılaşıyor. İstWest Alışveriş Meydanı’nda toplam 75 adet birbirinden bağımsız ticari ünite bulunuyor. Meydanda 16 bin metrekarelik kiralanabilir alanlarda 70 ila 3 bin metrekare arasında değişen dükkânlarla farklı çözümler sunuluyor.
İletişim: 212 552 09 09

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »