.

İstanbul’un sembol alışveriş merkezi otel oluyor

İstanbul’un en eski alışveriş merkezlerinden biri olan Akemrkez’in otel olacağı, ve değişiklik kapsamında çalışmaların yakında başlayacağı belirtiliyor.

Akmerkez 1993’te İstanbul Etiler’de otel-motel ve AVM izniyle inşa edilen Akmerkez, faaliyet alanına yenisini eklemeye hazırlanıyor. Rezidans, apart otel, ofis ve AVM kullanımına açık olarak hizmet veren Akmerkez’de otel hizmeti başlıyor. Turist potansiyelinden yararlanmak, günün değişen koşullarına hizmet vermek isteyen Akmerkez’in, turizm tesisi olarak faal kullanılabilmesi için mimari düzenlemeler yapılması amacıyla iç kısımlarında değişiklik yapılabilecek.
250 DÜKKAN BULUNUYOR 
180 bin metrekarelik brüt kapalı alana sahip Akmerkez’in içinde 4 katlı alışveriş merkezi, 14 ve 17 katlı yuvarlak biçimli 2 ofis kulesi binası, 23 katlı üçgen formu andıran bir rezidans binası ve 4 katlı bir otopark yer alıyor. 600 bağımsız bölümden oluşan Akmerkez’de, 250’den fazla dükkan ve mağaza bulunuyor.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Turizm kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »