.

İstanbul’un ilk Tasarım Bienali yarın başlıyor!

İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın düzenlediği bir ilk olan Tasarım Bienali yarın hayata geçiyor

İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın gerçekleştirdiği İstanbul Tasarım Bienali 13 Ekim 12 Aralık tarihleri arasında Galata Özel Rum İlköğretim Okulu ve İstanbul Modern’de gezilebilecek. Türkiye’nin ilk Tasarım Bienali’nin resmi açılış töreni önceki gün Galata Özel Rum İlköğretim Okulu’nda yapıldı

Kentsel tasarım, mimarlık, endüstri ürünleri tasarımı, grafik tasarım, moda tasarımı, yeni medya tasarımı gibi başlıca alanlar ve ilgili tüm yaratıcı ürün ve projeleri kapsayacak İstanbul Tasarım Bienali’nin küratörleri Emre Arolat ve Joseph Grima.

46 ülkeden 300’e yakın tasarımcı ve mimarın ‘Kusurluluk’ ilkesini kendi bakış açılarıyla yorumladıkları iki sergide, 100’ün üzerinde proje yer alıyor. 12 Aralık tarihine kadar kentin farklı yerlerine de yayılacak olan Tasarım Bienali İstanbul’u tasarım kenti haline dönüştürecek.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar