.

İstanbul’da Damalı VIP Taksi Dönemi Başlıyor

İstanbul Taksiciler Esnaf Odası tarafından hazırlanan Damalı VIP Taksi projesinin kısa sürede hayata geçeceği bildirildi.taksi

İstanbul Taksiciler Esnaf Odası (İTEO) tarafından hazırlanan Damalı VIP Taksi  projesi ile kentteki bazı taksiciler VIP hizmet verebilecek. Proje kapsamında VIP hizmet vermeye başlayacak taksiler, normal taksi standartlarını taşıyacak ancak özel taksimetre ücretlendirmesiyle VIP taksiye dönüşecek.

İTEO Başkanı Yahya Uğur’un konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, konu üzerinde uzun süre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile birlikte çalışıldığını ve  “Damalı VIP Taksi” projesinin yakın zamanda hayata geçeceğini söyledi.

Uygulamayla, vatandaşlara konforlu ve kaliteli otomobillerle taksi hizmeti sunabilmeyi hedeflediklerini dile getiren Uğur proje ile ilgili olarak şunları söyledi:
“Projenin özelliği; hizmeti İstanbul’da bulunan 17 bin 395 taksinin içerisinde sadece bu işe talip olanların yapabilecek olması. Böylece taksilerde kalite standartı yükseltilerek, bu hizmeti tercih eden müşterilerin özel bir taksimetre ücretlendirmesi ile konforlu ulaşımı sağlanmış olacak. Aynı zamanda İTEO’nun çalışmalarıyla çıkarılmış olan korsan taşımacılıkla mücadele yasası sonrasında sayıları büyük ölçüde azalan korsan taşımacıların da önüne geçmeyi hedefliyoruz”


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar