.

İstanbul’a Yağmur veya Kar Yağarsa Köprü Çalışmaları Uzayacak

İstanbul’da yağmur veya kar yağarsa köprülerdeki elektronik geçiş sistemlerini yeniden düzenlemek için yapılmakta olan çalışmalar 15 güne kadar uzayabilir.Köprü Çalışmaları Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Boğaziçi Köprüsü, Mahmutbey ve Çamlıca gişelerindeki elektronik geçiş sistemlerini yeniden düzenlemek amacıyla 16 Aralık 2013 tarihinden bu yana devam eden  ve her iki köprüde trafiğin kilitlenmesine neden olan çalışmaların, yağmur veya kar yağması halinde 10 ila 15 gün kadar uzayabileceği beiritildi.

Hürriyet’ten Aysel Alp’İn haberine göre,  Mahmutbey gişelerden FSM köprüsüne ulaşmanın 2.5 saate çıkmasına neden olan çalışmalar sebebiyle sürücülerin isyan etmesine neden oldu. Normal şartlar altında 31 Ocak saat 06:00’ya kadar devam edecek olan çalışmaların herhangi bir yağış durumunda 10-15 gün uzama riski de var.

OGS ve HGS etiketli araçların gişe alanlarında şerit seçimine gerek kalmaksızın aynı yolu kullanmalarını sağlamak amacıyla yapılmakta olan gişe çalışmaları tamamlandığında trafiğin daha hızlı akacağı tahmin ediliyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar